niedziela, 19 marca 2017

Przerwa

Bardzo nie chciałam tego robić, ale niestety jestem do tego zmuszona. Nie chodzi tylko o brak czasu, ale też o wenę i zupełną pustkę w głowie, gdy myślę o "Pęknięciach". Myślę, że potrzebuję chwili, żeby to jakoś ogarnąć. Właśnie dlatego robię przerwę i wrócę tutaj po maturach. Ostatnią mam 17 maja, więc myślę, że jeszcze przed końcem tego miesiąca powinien pojawić się kolejny rozdział. Mam nadzieję, że przynajmniej część z Was będzie czekać i będę miała do kogo wrócić :P
Przy okazji bardzo dziękuję za wszystkie komentarze! Pamiętajcie - wolę przeczytać, że Wam się nie podobało, niż nie przeczytać zupełnie niczego.
Możliwe, że w trakcie przerwy pojawi się jakiś krótki tekst, ale nic nie obiecuję.
Pozdrawiam!

12 komentarzy:

 1. To ten ;-;
  Powodzenia na maturzeXD

  OdpowiedzUsuń
 2. Ci którzy potrafią pisać najczęściej zamykają bloga, porzucają go bądź zawieszają- jedyni wciąż kontynuują mimo trudnych chwil. Mam nadzieje, ze wrócisz, bo robi mi sie smutno na myśl ze taki potencjał zostatnie zmarnowany, tak jak większości... Niestety, ciężko o dobre jakościowo i spojnie logicznie opowiadania, przeważają gowniane powieści, które są mydlane i odbiegają od realiów (jak i mangi np.Killing Stalker czy jakos tam sie pisało nazwę tego szajsu). Twoje trochę gwałcą realizm, ale nie jakoś poważnie, przez co maja swój urok (nie każdy pisarz pisze idealnie, prawda?), jest to niemal niewidoczne. Życzę Tobie zdania matur jak najlepiej, to jest najważniejsze (egzaminy na studiach bardziej), mam nadzieje, że też nie porzucisz swojej pasji na rzecz nauki. Pozostanie ci tylko mile wspomnienie i dziura w sercu. Życzę Ci jeszcze raz weny, powodzenia na maturze, jak i przygotowaniu do niej, oraz zdrowia- nic ci go nie wróci jeśli je zaniedbasz (stres wykancza egh).
  Gorąco pozdrawiam
  ~Hashi

  OdpowiedzUsuń
 3. Napisz maturę na 100%. I wracaj z dalszym ciągiem Pęknięć, bo są świetne. Zaczekamy, trzymając kciuki za Ciebie. A gdybyś czasami się nudziła pomiędzy powtórkami to napisz coś do nas. Pa i powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę czekać
  Smutna będe :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Będę czekać :)
  Powodzenia w pisaniu matury!

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczywiście że poczekam :) Ucz się pilnie i trzymam kciuki za Twoją maturę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Poczekamy tyle ile będzie trzeba. Powodzenia na maturze!

  OdpowiedzUsuń
 8. Oczywiście że poczekamy, przepraszam że dopiero teraz pisze komentarz ale dobrze robisz - ważniejsza jest matura niż opowiadanie, opowiadanie można napisać zawsze. A MATURĘ? Jednak życzę weny i pozdrawiam.
  Nie zapomnij o nas ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też trzymam kciuki, a tak w ogóle to twardych jajeczek i mokrego (hmmm) dyngusa. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej!
  Bardzo mi sie podoba Twoje opowiadania. Mam nadzieje ze wrocisz szybko. Czekam z niecierpliwoscia i powodzenia na maturze! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Hej, co tam rehab-e? Jak poszły ci egzaminy? Mam nadzieje, że wszystko w porządku i wrocisz do pisania, choć póki co nie ma od ciebie znaku życia i trochę wątpie w to, przepraszam. :c
  Daj znać co i jak, ułoż sobie wszystko co tam musisz jak należy(wybrane studia/praca...).Życzę ci powodzenia z tym jak i sporo szczęścia! :)
  Pozdrawiam
  ~Hashi

  OdpowiedzUsuń